неділя, 15 грудня 2013 р.

"Нове покоління" інформує...

 Нещодавно команда «Нове покоління» розпочала роботу над індивідуальними проектами «Професія, яку я обираю» з екскурсії до Новокаховского відділу УМВС.


Першим зустрів команду начальник штабу, капітан міліції Склейнов Олексій Володимирович, який у спілкуванні з учасниками проекту розповів про важливість професії міліціонера, як захисника громадського порядку та життя людей.  


Пан Олексій  більш детально зупинився на якостях, які повинна мати людина, що обирає цю професію, відмітивши при цьому, що він сам, обираючи життєвий шлях, мав чітке усвідомлення того, що він хоче допомагати людям. Дівчата, які будуть висвітлювати професію оперуповноваженого , взяли інтерв’ю у капітана міліції.


                 


Наступними, хто зустрів дев’ятикласників, були - слідчий та працівник патрульно-постової служби, які познайомили їх зі своїми професійними обов’язками, показали та дали приміряти спецобладунки. 


Після веселої примірки Олексій Володимирович провів дітей до сектору кадрового забезпечення, де вони дізнались про те, в яких закладах можна отримати професію міліціонера, та які фізичні та моральні якості потрібно для цього мати. Робота над індивідуальними проектами розпочалася, тож із нетерпінням чекаємо наступних повідомлень!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар