четвер, 5 грудня 2013 р.

"Трудові" будні "Профібілозерців"!

Білозерські «профішколярі» вже мають певні здобутки і досягнення. У школах учасники проекту разом з учителями оформили шкільні стіннівки про досліджувані професії. У команді представники з двох шкіл, тому і роботи вдвічі більше. Всі свої спостереження «профістартівці» занотовують у спеціальних «Щоденниках дослідника», а здобутки і плани  на майбутнє презентують у стінгазетах.


Стіннівка «Профістарт: юні обирають майбутнє» у Білозерській ЗОШ I-III ступенів № 3.


Стіннівка «Профістарт: юні обирають майбутнє» у Білозерській багатопрофільній гімназії ім. О. Я. Печерського.


А ще одним із напрямів роботи "профістарівців" є створення власних міні-блогів за обраними професіями.А ось і одне з занять  -  «Навчальний тренінг по створенню блога».Проводиться робота і по визначенню інформаційних джерел для дослідження обраних професій: вивчається бібліотечний фонд, зокрема, науково-популярні видання та художня література, публікації, ну і, обов`язково, веб-ресурси. Для більш детального вивчення професій у бібліотеці організовано книжкові «профівиставки»:

Книжковий «вінегрет» - «Професія кухар».Книжкова виставка – допомога:«Лікар пропонує! Лікар рекомендує!»


Виставка – попередження «Вогонь – це небезпечно!»


У процесі оформлення книжково-ілюстративна виставка – «Вихователь»: «Як знайти спільну мову з дитиною?!» та книжкова виставка – лабіринт «На теренах журналістики».

А ще у планах "профібілозерців" зустрічі з представниками обраних для вивчення професій. Уся ця робота в комплексі дасть можливість молоді згодом написати аналітичний публіцистичний звіт або художній нарис про обрану професію. А допоможе дітям у цьому залучений фахівець – вчитель української мови та літератури Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О. Я.Печерського - Валентина Петрівна Бойко. Навчальний тренінг з «красномовства» відбудеться 9 грудня о 13.00 годині у нашій бібліотеці. Усі бажаючі – приєднуйтесь!

Немає коментарів:

Дописати коментар