вівторок, 24 грудня 2013 р.

Гостинні та "сильні духом" !

Початок останнього трудового передноворічного тижня для учасників новокаховської команди «Профі» виявився  дуже продуктивним. Проходив він під гаслом мужності і завзятості: «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Адже 23 грудня профістартівці стали гостями 17-тої Державної пожежно-рятувальної частини м.Нова Каховка.


Першим, з ким спілкувалися діти, був начальник ПРЧ-17, старший лейтенант Давиденков Анатолій Вікторович. Саме він представив дітям функціональні обов’язки тих, хто несе службу у його підрозділі, а потім запросив усіх пройти у "святая святих" пожежної частини.Лікбез для профістартівців провів начальник караулу – старший лейтенант - Тиркало Іван Васильович. Так близько резервну пожежну машину (АПД-4) і бойову машину, на якій бригади виїжджають на допомогу людям, учасники проекту бачили вперше! 


Відкриваючи по черзі секретні відділи машини, дітям продемонстрували пожежні рукави, апарати для дихання, насоси, що подають воду, рятувальні мотузки. Порадувала учнів можливість приміряти на себе захисні костюми та апарат для захисту органів дихання.Водій бойової пожежної машини - Малиновський Олександр Романович продемонстрував багатофункціональний топор, який незамінний при рятувальних операціях та залюбки дозволив дітям відчути дух професії мужніх, показавши зблизька кабіну своєї бойової сімнадцятки.Завершилася екскурсія відвідинами пункту прийому інформації  та товариською бесідою з працівниками ПРЧ-17, які розповідали де вони навчалися, та де можна отримати професію. 

Немає коментарів:

Дописати коментар