середа, 25 грудня 2013 р.

Той, хто володіє словом…

Кожна людина навчається протягом всього свого життя. Тепер такий час що від цього нікуди не дінешся. Здатність неймовірно добре навчатись — це те що дозволило людському виду створити цивілізацію, та заволодіти планетою.  
Для профістартівців в рамках інноваційного проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» екскурсії, навчання та тренінги - це унікальна можливість не тільки детальніше познайомитися зі специфікою обраних професій, а й оволодіти майстерністю фотографування, інтерв`ювання, створення слайд-презентацій, відероликів, ораторського мистецтва.Сьогодні під час тренінгу «Той, хто володіє словом» головний редактор обласної освітянської газети «Джерела» Ксенія Келєбєрда навчала дев`ятикласників писати аналітично-публіцистичний звіт, викладати свої думки, створюючи художній нарис.

Спочатку Ксенія Борисівна звернула увагу на те, з яких джерел і як саме збирати інформацію для майбутнього звіту.


Інформацію зібрали. Що далі? Як її оформити у звіт? 
Найперше що потрібно написати - це.....
Правильно! План. Тренер детально розповіла про кожен пункт плану, про головні правила написання аналітичного звіту чи художнього нарису та відповіла на всі запитання школярів.


Профістартівці під час практичного заняття виконували завдання, зміст яких відповідав обраним для дослідження професіям. Перевіряючи роботу, Ксенія Борисівна надала кожному члену команди індивідуальну консультацію.Дуже дякуємо Ксенії Борисівні за цікавий тренінг.
Від такого навчання отримуєш не тільки користь, але й задоволення. 

Поради від тренера вже зовсім скоро знайдете у розділі 
"Ресурси для навчання". Тема №3

Немає коментарів:

Опублікувати коментар