пʼятниця, 27 грудня 2013 р.

"Профібілозерка" представляє "профіблогерів" !

Білозерські профішколярі поступово проходять всі заплановані етапи у дослідженні обраних професій. Вже почали проводити екскурсії та зустрічі з представниками досліджуваних професій, задля визначення креативних «родзинок» та цікавинок.

Команда "профібілозерців" побувала у редакції районної газети «Придніпровська зірка», де мала змогу спілкувалась із Ружиною Вікторією Федорівною, відповідальним секретарем газети.

Фахівець журналістики зазначила, що нелегка це справа - щось «розшукувати» та «розкопувати». Інформація повинна бути виважена, перевірена, тобто достовірна. А ще треба добре постаратись, щоб матеріал вийшов цікавий і «захопив» читача, можливо, якоюсь фразою, чи то вміло підібраним заголовком. І, як справжній ас своєї справи, Вікторія Федорівна розповіла дітям про основи журналістики, методику написання статті та  ознайомила їх з вимогами до аналітичного звіту та нарису для друкованих і електронних ЗМІ. І, що саме головне, запропонувала усім учасникам зустрічі допомогу у написанні художніх та публіцистичних нарисів.

А ще білозерські профіучні створили свої міні-блоги, і запрошують усіх  ознайомитись зі  своїми дописами, фото- та відео- матеріалами щодо обраних професій. Свій вибір діти добре пояснюють у профіблогах. Тож читайте, ознайомлюйтесь, коментуйте!


Професія пожежник – блог Ербеса Артема та Бєлова Дмитра


Професія вихователь дитячого садочка – блоги  Демури Анжеліки http://2014alexc2014.blogspot.com/ 
та  Шевченко Олени  http://olenavyhovatel.blogspot.com/
Професія журналіст – блог Аліни Шпак
Професія кухар – блоги  Смірнова Артема

та Косенка Євгена  http://evgen9628.blogspot.com
   У процесі довершення і блоги наших лікарів Лесика Бориса та Шевченко Юлії. До речі, Борис вирішив «стати» хірургом, а Юлія – терапевтом. Всі діти дуже активно вивчають особливості та специфіку обраних напрямків у досліджуваних професіях.

   Тож інновації у профорієнтації уже давно ввійшли у систему нашої роботи.

   Поступово школярі узагальнюють зібрану інформацію і вже почали працювати над  нарисами. Хто пише про саму професію, а хто про представників обраних професій. Це вже залежить від особистих вподобань. А ми бажаємо їм успіхів.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар