четвер, 5 грудня 2013 р.

Я обираю професію лікаря !

Продовжують роботу над 2 етапом "ПрофіСтарту" учасники Іванівської команди "Юніор", які обрали для дослідження такі професії: лікар, фермер, електромонтер, ветлікар та перукар. І перша зустріч з представником професії - лікар відбулась 2 грудня в приміщенні Іванівського центру зайнятості.

"Професія лікаря - це подвиг", - казав А.П.Чехов. "Лікар - одна з найблагородніших професій.  Вона вимагає чистоти душі і помислів. Треба бути ясним розумово,чистим морально і охайним фізично", зазначила лікар Іванівської центральної лікарні  - Фіщенко Тетяна Миколаївна.

Вона наголосила, що професія лікаря є нелегкою і треба докласти максимум зусиль, щоб не лише отримати диплом спеціаліста, але й стати "справжнім лікарем", якому б довіряли, та якого б поважали люди.Тетяна Миколаївна перерахувала переваги своєї професії, серед яких відзначила : можливість допомагати не лише пацієнтам, а й своїм рідним, процес навчання і самовдосконалення триває все життя, а ще насьогодні відкривається багато приватних лікарень, які дають більше шансів працевлаштуватися. 
Усі учасники проекту, а серед них і Холодна Вікторія та Цимбал Тетяна, які обрали цю професію для подальшого дослідження, дізналися багато цікавого та корисного від лікаря та подякували гості за цікаву інформацію.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар