вівторок, 26 листопада 2013 р.

Свої профорієнтири відкрила Чаплинка!.

Нарешті і в Чаплинському районі стартував ІІ етап інноваційного профорієнтаційного проекту для молоді "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє".

На районному семінарі працівників публічних бібліотек, що працюють з дітьми, Лавренюк Марія Володимирівна (бібліотекар районної дитячої бібліотеки) презентувала план реалізації другого етапу проекту.      
Перша зустріч Чаплинської профікоманди "Тавричата" та всіх координаторів проекту - працівників районного центру заннятості, районної бібліотеки для дітей та школи, відбулася в стінах дитячої бібіліотеки за круглим столом, де учасники ознайомилися з координаційним планом роботи та навчально-тренінговою програмою. Після обговорення було визначено професії, які діти детально вивчатимуть протягом наступного року.


Особливу увагу бібліотекарі районніої дитячої бібіліотеки звернули на оновлений інформаційний куточок, на якому представили різноманітні матеріали про професії, необхідні Чаплинському району.
.
      
"Ми крокуєм дружно в ногу,
 "ПрофіСтарту" дай дорогу !"

Так гордо "профістартівці" похизувалися своєю  новою шкільною стіннівкою, у якій представили ті професії, які обрали для поглибленого вивчення та своєї подальшої роботи.І наостанок усі учасники заходу побажали "профістартівцям" успіхів у їх починаннях!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар