пʼятниця, 13 грудня 2013 р.

Чаплинські "профіучні" у павутині соціальних мереж.

Соціальні мережі є найпоширенішим засобом спілкування в Інтернеті серед молоді. За допомогою "Твіттера", "Фейсбуку" чи "Контакта" діти можуть обмінюватися інформацією зі своїми однолітками. Щоб нагадати учасникам "профістарту" основні правила етики спілкування в соцмережах спеціально для них на тренінгове заняття  було запрошено ІТ-спеціаліста,  інженера-програміста Чаплинської ЦБС - Смішка П.М.


На тренінгу "Я і соціальні мережі" Павло Миколайович розповів школярам про можливості мережі "ВКонтакте", про те, що в ній можна обмінюватися повідомленнями, зображеннями, файлами з "ПрофіСтарту", а також коментувати та ставити відгуки - "лайки" по матеріалах інших учасників проекту.

ІТ-спеціаліст розповів дітям про правила безпеки в Інтернеті, для того щоб вони могли убезпечити свої сторінки в мережі.
Під час тренінгу учасники відкрили для себе багато нового та корисного.

     Наступним етапом у роботі команди "Тавричата" була зустріч учасників з бібліотекарем Чаплинської РДБ Лавренюк М.В., яка ознайомила дітей з інформаційними джерелами для дослідження обраних професій.   Марія Володимирівна розповіла про те, як правильно складати бібліографічні списки. Профістартівці відразу ж проаналізувати відібрані ними книги та інтернет-ресурси і уклали списки літератури, присвячені тим професіям, які обрали для дослідження.

  Тож сподіваємось, що отримані знання допоможуть учням у їх подальшій  дослідницькій роботі. 

Немає коментарів:

Дописати коментар