вівторок, 24 грудня 2013 р.

Зима...Ліс...Ялинка...

У передчутті Нового року всі одразу згадують про символ свята - ялинку!Спонтанно виникають думки : "Яку ж купити велику чи маленьку? Чим прикрасити?" І так далі. І лише людина однієї професії задумується над тим, скільки часу потрібно для того, щоб виростити оте "новорічне диво". Ви правильно міркуєте, мова піде про професію лісничого, яку команда «Профіолешок» обрала серед інших для дослідження.

Потрапити до зимового лісу і назбирати там пролісків профістартівцям, звісно, не вдалося,) але все ж таки з професією лісничого діти познайомилися, правда поки що теоретично, відвідавши з екскурсією державне підприємство - «Цюрупинське лісомисливське господарство». 


Головний лісничий - Піддубко Марія Михайлівна, розповіла багато цікавого про свою улюблену роботу.Вона наголосила на тому, що обов'язки лісничого дуже різнопланові, адже він займається не лише питанням охорони лісу, його захисту від хвороб та шкідників, але приділяє особливу увагу процесам посіву і посадки, догляду за деревами, профілактики пожеж та боротьбою з ними, вирубкою хворих дерев.Учнів зацікавила розповідь Марії Михайлівни про те, як вирощують ліс, який шлях проходить насінина від того моменту, коли маленький саджанець торкнеться землі - і до того періоду, коли вона стає справжнім "дорослим" деревом.


Щорічно ЦЛГ проводить акції, спрямовані на виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, дотримання правил поведінки в лісі. 

На "Акцію - 2014" команду "профіолешок" вже запросили. Отож побажаємо їм успіхів у вивченні професії, та участі у "акції"  ранньої весни!

Немає коментарів:

Дописати коментар