понеділок, 23 грудня 2013 р.

Команда "Профі": занурення у професію

В рамках обласного інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє» Херсонський міський центр зайнятості організував та провів професіографічну екскурсію для учнів 9-А класу ЗОШ № 26. 
20 грудня школярі відвідали Туристичне агентство «Навколо світу», де ознайомились з особливостями професії «Агент з організації туризму». Професія достатньо затребувана і актуальна,  враховуючи те, що на Херсонщині є рекреаційні зони, розвивається зелений туризм, кількість людей, які б хотіли «побачити світ» постійно зростає. 
В туристичному агентстві молодь отримала інформацію щодо знань, якими повинен володіти успішний агент з туризму – це і достовірна інформація про туристичні маршрути, екскурсійні послуги, умови проживання, ціни на додаткові послуги.

Не оминули й питання необхідних якостей для агента, таких як –  особиста привабливість, впевненість, вміння цікаво розповідати, мотивувати та чітко висловлювати думки.
Такі заходи дають змогу школярам краще ознайомитись із особливостями та перспективами певної професії, і з отриманням конкретної інформації, оцінити рівень своєї зацікавленості в певному виді діяльності.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар