пʼятниця, 6 грудня 2013 р.

"ПРОФІСТАРТ у всесвіт професій"

    4 грудня команда «Нове покоління» приєдналася до череди заходів по презентації ІІ етапу проекту «ПрофіСтарт», яка відбулася у Новокаховській міській бібліотеці для дітей. Діти-учасники прийшли на зустріч з великою підтримкою учнів своєї школи на чолі з директором НВК №4 - Барсук Володимиром Григоровичем. Серед поважних гостей бібліотека зустрічала: заступника міського голови - Мерзлова Вадима Миколайовича, директора Новокаховської ЦБС - Петрову Людмилу Миколаївну, представника місцевого ЦЗ - Гладченко Ольгу Миколаївну. У ході презентації діти почули напутнє слово від заступника голови. Він розповів про економічну ситуацію в місті та важливість професій обраних дітьми у другому етапі.


Також діти переглянули презентацію навчально - тренінгової програми І етапу Проекту та слайд-презентацію про початок другого етапу Проекту, що відбулась у м.Херсон.

 

Команда представила вибрані професії, серед яких: оперуповноважений, водій, перукар, фотокореспондент, повар-кондитер в режимі бліц-опитування.


    Бібліотекарі провели бібліографічний огляд оновленої виставки «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє»; анкетування дітей-учасників проекту та тренінг з етики спілкування у соцмережах,  вивчили можливості соцмережі "ВКонтакте", для того, щоб діти могли приєднатись до групи учасників проекту, і у подальшому розміщували  у ній власні матеріали. 


На завершення  з усіма присутніми було проведено жартівливу тест-вікторину: «Плутанина в професіях». 


Зустріч вийшла вдалою. А попереду напружена та цікава робота над виконанням завдань проекту.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар