середа, 8 січня 2014 р.

Годі святкувати, починаймо працювати!

Щоб докладніше дізнатись про професію пожежника, учасники Білозерської профікоманди разом з іншими учнями ЗОШ № 3, учителем та бібліотекарем зібралися після новорічних свят та відвідали Державну пожежно-рятувальну частину №2, яка знаходиться в с.м.т. Білозерка, за адресою: провулок Харченка 33.


Гостей привітно зустрів провідний інспектор Білозерського райвідділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області - Король Сергій Володимирович. 


Він провів для дітей екскурсію пожежно-рятувальною частиною, після якої діти ще довго перебували під враженням.  Їм дуже сподобалася розповідь пожежника - «екскурсовода» про різноманітні надзвичайні ситуації в яких побували його товариші-пожежники і змогли проявити свої найкращі якості такі як : мужність, витривалість, стійкість, рішучість та оптимізм.Дітям дуже цікаво було слухати інформацію про особливості та розвиток пожежної справи у регіоні, про причини пожеж  у різні сезони та періоди. 


Інспектор наголосив, що засуха та надзвичайно високі температури спричиняють спалахи сухої рослинності та лісових насаджень влітку, замикання електромережі та несправність пічного опалення призводять до пожеж взимку, а недотримання правил протипожежної безпеки під час новорічних свят приводить до дуже тяжких наслідків.А ще школярам повідомили важливу інформацію про заклади освіти в яких можна здобути професію майбутніх пожежників-рятувальників, серед них зазначили:

Немає коментарів:

Дописати коментар