пʼятниця, 17 січня 2014 р.

Продовжуємо роботу у ІІ етапі проекту "ПрофіСтарт"

Учасники Новотроїцької команди профістартівців розпочали роботу над ІІ етапом конкурсу. Координатор проекту - Полігешко І.В., узгодивши з учасниками команди професії для дослідження, спрямував усі сили на виконання програми вивчення професій.


Учасники проекту біля профорієнтаційних виставок у бібліотеці гімназії.Оновлена виставка "Твоя професія - твоє майбутнє".Навчально - тренінгове заняття з учасниками проекту "ПрофіСтарт"

Учитель української мови Дзіна Н.В. провела з учасникам проекту теоретичні заняття щодо написання художнього нарису. Учні опрацювали довідкову літературу з даного питання та висловили думки щодо свого бачення про написання нарису.


Перші проби пера: учні зачитують зразки творчих робіт


Учасники проекту  презентували свої роботи:
Задорожня Марія запропонувала до уваги художній нарис на тему: "Бухгалтер - цікава професія".


Панасюк Таїсія ознайомила всіх присутніх зі своєю роботою:
"Цікаві факти про професію кухаря"


Учасники проекту в процесі відбору інформації про історію професій.


Цінні поради профістартівцям  надав учитель інформатики  - Шпак О.М., який проконсультував дітей  щодо розміщення матеріалів проекту у мережі Інтернет.
Опанування практичних навичок роботи


На сьогодні учасники проекту працюють над творчим завданням - написанням художнього нарису про обрану професію, а також збирають різноманітні матеріали та цікаві факти про професії для своєї подальшої роботи. 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар