вівторок, 28 січня 2014 р.

Створення професіограми

Закінчились зимові свята та канікули, команди профістартівців добре відпочили і з новими силами взялися до роботи.

Насьогодні перед учасниками скадовської команди постало важливе завдання - створити професіограму, адже вона є важливим засобом у профорієнтаційній роботі, яку повинен вміти складати кожен, хто стоїть перед вибором майбутньої професїї. 
Саме з цим непростим але дуже цікавим завданням профістартівці звернулися до Кравченко Ніни Федорівни - фахівця Скадовського районного центру зайнятості. Спеціаліст із великим задоволенням ознайомила учнів з поняттям «професіограма» в деталях та розкрила секрети її складання.

Ніна Федорівна зазначила, що професіограма допоможе кожному професійно визначити важливі якості, які необхідно формувати і розвивати в собі. Вона не лише дасть змогу глибше зрозуміти зміст майбутньої професії,  а оцінити свою професійну придатність. Фахівець також надала учням цінну інформацію, щодо пошуку корисних даних про топові професії.
Бібліотекарі, в свою чергу, нагадали дітям про те, що під час складання професіограми їм можна користуватися різноманітними енциклопедіями («Світ професій»),  довідковими виданнями,  а також новоствореним WEBліографічним списком, який вони спеціально підготували для молоді. Успіхів профістартівцям у своренні професіограм!

Немає коментарів:

Дописати коментар