пʼятниця, 31 січня 2014 р.

Даруємо серце дітям!

Вихователь дитячого садочка – професія від серця! Білозерські профіучениці - Анжеліка Демура, Олена Шевченко та Олена Павлик, які обрали для вивчення саме цю цікаву професію, побували на професіографічній екскурсії у Білозерському д/с «Тополька». Іншими словами, відбулась «мандрівка у світ дитинства».


Дівчаток привітно зустріла Якубенко Любов Володимирівна, вихователь-методист д/с. І перші її слова були про прекрасний колектив, про вихователів, які вже багато років поспіль працюють у садочку.Любов Володимирівна з захопленням розповідала про свою професію. Звернула особливу увагу на специфіку і особливості роботи з дітками різних вікових категорій. «Головне, - наголосила методист д/с, - потрібно любити діток. Віддавати їм душу і серце. І тоді ви станете чудовими вихователями».


Разом із «вихователями» до садочка прийшла і майбутній педіатр – Юлія Шевченко. Дівчина довго не могла визначитися зі специфікою у лікарській справі. Спочатку хотіла бути терапевтом, але з дітками їй працювати подобається більше. А у садочку лікар-педіатр дуже потрібний. Любов Володимирівна також наголосила, що співпраця з медичними працівниками також дуже важлива. Адже дітки маленькі, часто хворіють. У кожному садочку є медична сестра, навідується лікар. Роботи вистачає і вихователям і лікарям. Тож Юлія вдосталь тренувалась на ляльках.


Потім для дівчаток провели екскурсію по садочку. Вони з задоволенням спілкувались з дітками. Ознайомились з виставками дитячих робіт. Переглянули куточок для батьків. Все незвичне, корисне і цікаве!


Дуже зворушливою була зустріч дівчат із вихователем д/с Литвиненко Любов Миколаївною, яка колись їх випустила у «доросле життя».


Любов Миколаївна познайомила дівчат із своїми вихованцями.
«Молода гвардія» - група найстарших, майбутні випускники д/с.


Екскурсія вдалася. Олена Шевченко і Анжеліка Демура остаточно визначилися з професією, але не визначилися з навчальним закладом. Спробують свої сили при вступі до Херсонського державного університету на факультет дошкільної освіти, а можливо спочатку підуть до Бериславського педагогічного коледжу. Час покаже! Та це у майбутньому. А зараз вивчаємо, пишемо, досліджуємо усе тільки найцікавіше!

Немає коментарів:

Дописати коментар