понеділок, 17 лютого 2014 р.

Людина - техніка

   "Всі професії важливі, обери свою" - під таким гаслом Чаплинська команда "Тавричата" продовжує вивчення обраних професій. 


Свій "щасливий квиток" на вивчення дуже цікавої і корисної професії водія отримали Камчатова Катерина та Савченко Максим. Спочатку професіонал, водій вищого пілотажу Ошовський Юрій Володимирович зробив екскурс в історію цієї професії, а потім профістартівці змогли відчути себе справжніми водіями під час стажування. Тим більше, що і Максим, і Катерина мріють навчитися керувати легковим автомобілем. Правда відразу проїхатися самостійно їм не вдалося, але невеличкий лікбез по водінню вони отримали. Про цей день діти розповідали друзям з таким захопленням, що ми зрозуміли - такі зустрічі необхідні учасникам і дають їм набагато більше, ніж просто теоретичний матеріал. Побажаємо Максиму і Катерині у " кермуванні" власним життям!
Наступною професією, яку відкрили для себе Іващенко Анастасія та Стельмах Владислав  стала професія тракториста. Здавалося б, що вона дуже проста і зрозуміла, та виявилося, що бути трактористом - дуже відповідально і не легко. Це і відчули на собі профістартівці під час стажування на робочому місці.    Козуб В'ячеслав Миколайович розповів  про складну будову трактора, про основні сільськогосподарські роботи, які він виконує, про професійні навички, якими повинен володіти тракторист. Настя і Владислав дуже уважно ловили кожне слово наставника, щоб не допуститися помилки під час водіння трактора. А далі було найцікавіше - разом із В'ячеславом Миколайовичем діти сіли за кермо трактора і спробували себе у ролі тракториста.
   Стажувальники  були у захваті, що змогли підкорити таку велику і складну техніку. Вони довели собі, що їм під силу справитися із "залізним конем". 
   Діти дуже вдячні організаторам проекту, який надав їм можливість знайомитися з родзинками закритих раніше для них професій.

Немає коментарів:

Дописати коментар