вівторок, 18 лютого 2014 р.

Програміст - професія молода

    Сучасний світ пронизаний комп'ютерними технологіями, і уявити собі наше життя без них стає все складніше. Комп'ютери давно перебралися з наукових лабораторій  в офіси, будинки і  квартири. Разом з прогресом комп'ютерів набула широкого поширення і професія програміста, яку обрали члени команди «Профіолешки» для вивчення у 2 етапі проекту. Адже без програм дороге устаткування не здатне виконати навіть найпростішої операції. А створюють комп'ютерні програми саме   програмісти.
   З особливостями професії програміста ознайомив учнів вчитель інформатики Цюрупинської гімназії Лобанов Андрій Борисович. Він цікаво розповів  про історію виникнення програмування від  першої електронно – обчислювальної машини до найновіших комп’ютерних програм, які використовуються у різних галузях.

Андрій Борисович зазначив, що професія програміста -  досить молода, вона стала надзвичайно популярною за останні 20 років.
    
Далі вчитель розповів цікаву інформацію про поділ програмістів та їх завдання. 
Так прикладні програмісти пишуть конкретні програми: для роботи із зображенням або музикою, чи  навіть комп’ютерні ігри. 
Системні програмісти займаються розробкою, експлуатацією та супроводом ПЗ, веб-програмісти створюють Інтернет – сторінки.

Фахівець визначив якості людини і чинники, які допоможуть їй стати висококваліфікованим спеціалістом:

- наявність хорошого комп’ютера та     спеціальних програм;

- знання математики та англійської мови досконало;

- спеціальна освіта;

- знання спеціальних мов  програмування;

- мати запал постійно навчатися  і вдосконалювати свої знання про нові технології.
     
Серед представників цієї професії є багато самоучок. Одним із важливих моментів є те, що, зазвичай,  програмісти отримують високу заробітну плату. 
Андрій Борисович зауважив, що захоплення дитинства може стати професією на все життя і побажав проектантам вдалого вибору справи свого життя.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар