пʼятниця, 21 лютого 2014 р.

Психологія праці

Нещодавно до каховських «ПрофіСтартівців» завітала заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Каховського районного центру зайнятості Дашкевич Альона В’ячеславівна, щоб ознайомити дітей з структурою та вимогами до складання професіограми.


Спеціаліст розповіла дітям, що професіограми є важливими методичними засобами профорієнтаційної роботи, адже вони є системою вимог до людини кожної професії.
В  ході зустрічі Альона В’ячеславівна звернула  увагу дітей - учасників на перелік вимог професії до психіки людини та необхідних здібностей.
Під професійними здібностями розуміють достатньо стійкі властивості особистості, які змінюються в процесі діяльності і забезпечують її успішність та вдосконалення.



Діти дізналися, що професіограма містить: загальні відомості про професію, виробничу характеристику професії, опис трудового процесу, санітарно-гігієнічні умови праці  та медичні протипоказання. Перелік обсягу знань і умінь, які необхідні для успішної професійної діяльності.

Ознайомившись з правилами складання професіограм, діти взялися за роботу. І вже є певні результати.  



Ще однією підтемою заняття було укладання списків літератури, стосовно обраних професій. Каховська команда учасників скористалася рекомендаціями блогу проекту : «Ресурси для навчання». Бібліотекар читального залу ознайомила дітей з вимогами до складання бібліографічного опису та відомостями, які входять до його складу.
Після закінчення заняття учасники разом з бібліотекарем, знайшовши в бібліотеці цікаву та корисну літературу для укладання  бібліографічного списку, взялися до роботи.



Ну а підсумки робіт побачимо пізніше.

Немає коментарів:

Дописати коментар