середа, 26 лютого 2014 р.

Неповторний світ професій

Шлях вивчення будь - якої професії завжди особливий і неповторний. І саме це відчули учасники Чаплинської команди "Тавричата" в ході дослідження. За відведений період профістартівці побували на багатьох профорієнтаційних екскурсіях, познайомилися і поспілкувалися із висококваліфікованими спеціалістами, які допомогли їм по-новому поглянути на обрані професії.

Серед таких неповторних, обраних дітьми для дослідження є професія бухгалтера. Вона вимагає від працівника мати добру пам'ять,вміти швидко рахувати, бути посидючим, врівноваженим, зосередженим, любити працювати з документацією.


Серед учасників проекту вивчати  і презентувати цю професію виявили бажання найвідповідальніші - Фоменко Юлія та Гірман Катерина. З тонкощами справи дівчаток ознайомила Алісєєва Альона Юріївна. Вона розповіла про вимоги, показала, як ведеться бухгалтерський облік, як заповнюються платіжні відомості та здаються звіти.


Юля та Катя тепер також можуть похизуватися перед своїми друзями отриманими під час стажування знаннями та поділитися враженнями.


Немає коментарів:

Дописати коментар