понеділок, 17 березня 2014 р.

Лікар – професія за покликанням!

14 березня у конференцзалі КП «Білозерська центральна районна лікарня» відбулась зустріч учасників білозерської профікоманди з провідними лікарями медичного закладу. З профішколярами спілкувались Віктор Володимирович Гармидер - завідуючий дитячим відділенням лікарні та Панасюк Юрій Юрійович - лікар-травматолог хіруругічного відділення центральної лікарні.


В.В.Гармидер, який працює лікарем-педіатром все своє життя зазначив: «Основа моєї професії – це доброта. Я отримую задоволення від того, що допомагаю людям. Діти іноді не в змозі пояснити, що і де у них болить. Та я справляюсь і з такими непорозуміннями. І коли дитина йде з лікарні здоровою – це найкраще відчуття. Та найголовніше те, що потреба у молодих кадрах існує завжди і це питання у нашому регіоні  досить актуальне».


Ю.Ю.Панасюк зовсім молодий спеціаліст, але вже зарекомендував себе як вправний лікар-травматолог. «Хірургія – це галузь медицини, яка «лікує» людей за допомогою операцій. А цьому треба вчитися 6 років та ще 3 роки удосконалювати свої знання на практиці в інтернатурі. Медицина – це праця з людьми. На лікаря покладається велика відповідальність, особливо коли він робить операції», - поділився з дітками своїми думками Юрій Юрійович.Лікар – це професія за покликанням. І дітки добре це зрозуміли. Особливо Боря Лесик, який обрав для вивчення професію хірурга та Олена Шевченко, яка з задоволенням вивчає професію лікаря-педіатра.


Немає коментарів:

Опублікувати коментар