вівторок, 18 березня 2014 р.

Промо - акції у Білозерці тривають!

Учасники Білозерської профікоманди продовжили свою піар - кампанію у стінах  Білозерської ЗОШ I-III ступенів № 3.Профікухарі Косенко Євген та Смірнов Артем провели "Профібум" професій для учнів 8-го класу школи. Хлопці розповідали найцікавіше про обрану ними професію. Євген та Артем зазначили : «Кожна людина полюбляє поласувати чимось смачненьким. Завдання кухаря - зробити страву не лише смачною, але й зберегти її корисні властивості. Для того щоб вдало поєднувати ці складові кожен кухар повинен дуже багато знати : особливості продуктів, технології приготування страв  і т. д. А для цього слід навчатися у спеціалізованих навчальних закладах".

Ербес Артем розповідав  восьмикласникам про відповідальну і небезпечну професію пожежника. Хлопець подав повну характеристику професії та відповів на усі запитання дітей.

Та  найфеєричніше свої професії представили майбутні «вихователі» Анжеліка Демура і Олена Шевченко та «лікар-педіатр» Юлія Шевченко. Дівчата розповідали учням молодших класів про те, яким повинен бути вихователь. І що найголовніше у цій професії – це любов до дітей. А Юлія Шевченко наголосила на тому, що педіатр - це і вихователь і лікар у одній особі. Адже до кожної дитинки треба мати особливий підхід.  

Профіучні провели свої презентації дуже вдало, оскільки майже всі учні 3-х класів вирішили у майбутньому стати вчителями і вихователями. А  8-класники  серйозно задумались над вибором майбутньої професії. І можливо хтось із них обере професію кухаря або пожежника.Немає коментарів:

Опублікувати коментар