середа, 19 березня 2014 р.

А що думають інші про професію...?

... І не про одну професію, а про всі п`ять - ті, які для дослідження обрали учасники херсонської команди "Профі". А саме: агент з організації туризму, вчитель молодших класів, експерт-криміналіст, лікар-масажист, програміст.
Як же дізнатися думки оточуючих?
"А для цього існують соціологічні дослідження", - кажуть спеціалісти Херсонського міського центру зайнятості.  І, щоб профістартівці  мали про це уявлення, провели для них заняття-тренінг "Соціологічні методи вивчення громадської думки".


Профінформатор Олена Віталіївна Хамзова познайомила з методами вивчення громадської думки, поняттями про мету та шляхи соціологічних досліджень, правилами проведення анкетування та аналізу результатів.


Учні разом зі спеціалістами центру зайнятості обговорили можливість застосування результатів опитування для промоції професії.
Ірина Міндова ще студентка ХДУ, але, перебуваючи на практиці у міському ЦЗ, навчала профістартівців складати анкету для проведення опитування щодо ставлення ровесників до обраної професії. Обговорили питання, правила їх формулювання і те, скільки провинно бути запитань у анкеті. Поради від фахівця читайте тут: Тема № 5


Наприкінці заняття школярі отримали завдання щодо проведення анкетування серед своїх однолітків з метою виявлення їх ставлення до обраних професій  та популярності даних професій серед молоді.

Немає коментарів:

Дописати коментар