понеділок, 31 березня 2014 р.

Творці долі людини

- Вона розкрила переді мною усі таємниці буття: навчила розпізнавати добро і зло, щирість і підступність, багатство душі й духовне убозтво...
- Навчила пізнавати самого себе, привчила мислити, бути співчутливим до чужого горя, уважним до слабих і немічних, милосердним до тих, хто потребує допомоги…  
- Вона для мене – друга матір, найкращий у цілому світі друг, що вміє вислухати та зберегти таємницю…  
- Дала знання, направила на вірний шлях…
- У неї завжди було повно жартів на всі випадки життя…
Ось так відповідали знайомі та однокласники Світлани Морозової та Ірини Побережник - учасниць херсонської команди "Профі" на запитання «Яка вона – ваша перша вчителька і що вона вам дала?»


Занурення у професію - вчитель молодших класів було глибоким, бо не один, а чотири спеціаліста відповідали на запитання профістартівців. Та й робота ця як на долоні - щодня можна спостерігати.


Тісно поспілкувавшись з вчителями молодших класів своєї Комишанської школи № 26, взявши у них відеоінтерв`ю, Світлана та Ірина зробили такий висновок:
"Справді, сучасний вчитель несе велику відповідальність за якість результатів своєї праці. Педагог працює з дітьми,  які не вибачають нещирості.  А перед учнями молодших класів педагог несе подвійну відповідальність, тому що він допомагає зробити перші самостійні кроки. І від того, як вчитель організує, навчить, підготує до подальшого життя цих “маленьких громадян", залежить майбутнє нації, майбутнє нашої України".
Чекаємо на цікавий відеосюжет. Дівчата, успіхів вам!!! 

Немає коментарів:

Опублікувати коментар