понеділок, 17 березня 2014 р.

"PR - акція" у школі!

Учасники профорієнтаційного проекту - учні Білозерської багатопрофільної гімназії у своєму навчальному закладі організували профіакцію з метою реклами обраних для вивчення професій. Діти з задоволенням розповідали учням 6 - х і 8-х класів про свої улюблені професії. Аліна Шпак агітувала стати журналістом. Боря Лесик розповідав 8-класникам про надзвичайно важливу професію лікаря-хірурга. Рекламуючи професію пожежника, Діма Бєлов найбільше уваги звернув на те, що людина цієї професії повинна мати високий рівень фізичної підготовки, бути мужньою та витривалою. А Олена Павлик розповідала учням про те, що саме потрібно знати вихователю дитячого садочка, які вміння у нього повинні бути, як саме треба спілкуватися з дітьми.Такому чіткому «баченню» особливостей обраних для вивчення професій сприяли написання дітьми нарисів, складання професіограм, спілкування з представниками професій, вивчення профільної літератури, Інтернет-ресурсів тощо.

Наразі діти вже отримали від координатора проекту наступне завдання: провести міні-соціологічне дослідження щляхом анкетування ровесників, де респонденти нададуть відповіді на питання про своє професійне майбутнє.

А ще діти почали активно працювати над створенням рекламних роликів: придумують сценарний хід, підбирають фото та відеоматеріали. Тож хай їм щастить!

Немає коментарів:

Дописати коментар