пʼятниця, 25 квітня 2014 р.

Яскравий фінал районних змагань у Білозерці!

24 квітня у Білозерській районній дитячій бібліотеці відбулись конкурсні змагання між учасниками профорієнтаційного проекту. Змагались 5 пар учасників, які представляли обрані для вивчення професії: журналіст, лікар, вихователь д/с, пожежник, кухар. Діти підготували індивідуальні творчі проекти – відео презентації, відеоінтерв’ю з представниками професій, рекламні буклети, нариси, професіограми, візитки. А яскраві "профівиставки" з матеріалами учасників та цікаві "профівікторини" зробили захід ще більш пізнавальним.Білозерська «Профікоманда» - це сила!«ПрофіФайли» учасників – основа захисту!


Аліна Шпак презентує професію журналіст.


Боря Лесик та Юлія Шевченко   ознайомлюють усіх з професією лікаря. Анжеліка Демура, Олена Шевченко та Олена Павлик з захопленням розповідають про цікавинки професії вихователя д\с .


На думку Дмитра Бєлова та Ербеса Артема професія пожежник тільки для стійких та сильних.Справжні кухарі – Артем Смірнов та Євген Косенко мріють навчитись добре готувати.


До складу компетентного журі входили представники Білозерського РЦЗ,  відділу культури, відділу освіти, молоді та спорту Білозерської райдержадміністрації, редакції районної газети «Придніпровська зірка». Ознайомившись з профіматеріалами школярів, куди входили такі творчі завдання, як написання нарисів, створення професіограм, рекламних буклетів, візиток, відеоінтерв’ю та презентаціями професій, журі визначились з переможцем, який представлятиме Білозерський район у обласному огляді індивідуальних проектів. Тож, на думку журі, найкраще була представлена професія «пожежник», яку протягом року вивчали 9-класники Бєлов Дмитро, учень Білозерської багатопрофільної гімназії ім. О. Я. Печерського та Ербес Артем, учень Білозерської ЗОШ I-III ступенів № 3.Не залишились без подарунків й інші учасники.


Представник професії «пожежник» Король С. В., заступник начальника Білозерської ДПРЧ-2, привітав колектив районної дитячої бібліотеки і пообіцяв і надалі співпрацювати. Адже тепер завдяки таким профорієнтаційним заходам у майбутньому поповняться новими співробітниками ряди Білозерської  пожежно-рятувальної частини. 

Ну а ми бажаємо нашим профіпожежникам достойно представити Білозерщину на обласному етапі!

Немає коментарів:

Дописати коментар