пʼятниця, 4 квітня 2014 р.

Майбутнє лісу в твоїх руках!

Саме під такою назвою пройшла щорічна акція, ініційована державним підприємством - «Цюрупинське лісомисливське господарство». І оскільки професію лісничого учасники команди "ПрофіОлешки"  обрали для вивчення у проекті, то і сам захід був для них дуже актуальним.Ще взимку, під час першої екскурсії до підприємства, головний лісничий  - Піддубко Марія Михайлівна запросила профістартівців  на весняну акцію для того,  щоб діти мали змогу ближче познайомитися  і вникнути  у деталі такої прекрасної професієї. Від такої привабливої пропозиції вони не могли відмовитися!
Ось і настав цей день. У супроводі спеціалістів лісового господарства профістартівці виїхали у ліс. Їхали довго і весело.

                     Зупинилися, можна сказати, серед "голого"  поля. Але, це тільки на перший погляд там нічого не було, а насправді -  там росли маленькі сосни. Діти отримали завдання – перевірити, які саджанці не прижилися, і посадити натомість нові.
Закипіла робота. Учасники акції отримали величезне задоволення від єднання з природою та  виконаної роботи. А ще - їм дуже сподобалося попрацювати новими для них знаряддями праці!
Дуже хочеться, щоб посаджені деревця прижилися і через десятки років тут шумів зелений ліс.

Учасниці команди «ПрофіОлешки» Рудницька Оля та Перванчук Настя дуже задоволені з того, що обрали саме цю професію!!!

Немає коментарів:

Дописати коментар