середа, 23 квітня 2014 р.

Естафета районних фіналів проекту розпочалась!

От і розпочато перше коло фінальних змагань - районних турів ІІ  етапу проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє". На цьому етапі Херсонська команда "Профі" яскраво презентувала свої напрацювання  у формі "ПромоБуму" - "Професія, яку я обираю". 


Захід було організовано на базі ЗОШ №1 м.Херсон. Серед почесних гостей: Нагаєва Світлана Петрівна - заступник начальника відділу профорієнтації Херсонського міського центру зайнятості, Срібна Ірина Сергіївна - обласний координатор проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє" та Поліщук Ірина Іванівна - педагог-оргінізатор ЗОШ №1 м.Херсона. 
Розпочала захід Надточій Тетяна Іванівна, координатор Херсонської команди "Профі", педагог-організатор Комишанської ЗОШ №26. Привітальним словом та коротеньким повідомленням вона нагадала всім присутнім мету і завдання проекту, згадала досягнення та налаштувала вихованців на гарні  виступи. А ще - запевнила учасників заходу  в тому, що абсолютно усі побувають сьогодні на "карнавалі професій". І так воно і сталося :))) 


Першими презентували професію програміста Микита Нельга  та Богдан Копитко. Хлопці перенесли усіх присутніх у майбутнє і показали можливості  сучасних  ІТ-технологій.Любов Наконечна та Світлана Фурманець  спробували провести для усіх присутніх "феєрію мандрів", презентуючи обрану ними професію - агент з організації туризму. Дівчата наголосили на перевагах цієї професії, зокрема, можливості подорожувати світом, дізнатися найпотаємніше про найвіддаленіші куточки світу.


А Олексій Виноградчій  та Катерина Каунова  провели для  учасників заходу справжній майстер-клас із методики проведення розслабляючого масажу, тож кожен мав змогу декілька хвилин порелаксувати і повністю забути про свої проблеми.Несподіванкою стало детективне розслідування, організоване Олегом Зоріним та Ігорем Стафідовим. Хлопці підійшли дуже креативно до свого виступу і презентували його досить цікаво і незвичайно.

 


Ну а наостанок усі присутні поринули у спогади дитинства, згадали свою першу вчительку, адже Світлана Морозова та Ірина Побережник представили професію вчителя початкових класів. Дівчатка ще раз нагадали, що ця професія - одна з найважливіших  у світі, оскільки саме вчитель допомагає формувати в кожній дитині особистість!Слід зазначити, що до оцінювання виступів усіх учасників команд активно долучилися завучі загальноосвітніх шкіл міста, які були гостями заходу. 
Після підрахунку балів та перегляду  усіх складових "ПрофіФайлів" кожної пари учасників було визначено переможців - це Олег Зорін та Ігор Стафідов, які презентували професію експерта-криміналіста. Саме їм випала честь змагатися у обласному турі фіналу ІІ етапу проекту "ПрофіСтарт" за перемогу. Тож побажаємо їм успіхів!


Старт першого кола відбірних змагань відбувся, тож чекаємо інформацію про інших переможців з районів.Немає коментарів:

Дописати коментар