пʼятниця, 25 квітня 2014 р.

Твоя професія - майбутнє Херсонщини!

Кожен обирає свій шлях у великому океані Життя і будує своє майбутнє. Професія – це одна із важливих сходинок, яка формує людину. Тож треба обирати те, що до душі, що перевтілює нас в окрилену людину і дає можливість сміливо крокувати назустріч професії своєї мрії. В квітні місяці розпочато перше коло фінальних змагань - районних турів ІІ етапу проекту "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє". На цьому етапі Голопристанська команда яскраво презентувала свої профіфайли за допомогою слайд-презентацій. До них увійшли професіограми, відеоінтерв’ю, буклети і рекламна продукція, нариси про обрану професію. Захід відбувся в читальному залі районної бібліотеки і супроводжувався музичним привітанням команди "ПрофіGirl". 

Свої роботи представляли дев’ятикласники міських шкіл №3 та №4 – Куликовська Я., Матюшко В. (овочівник), Дзень А., Макаренко М. (кухар), Кубатко М., Євдокова А. (гід-екскурсовод), Вітвініна М., Негра Д.(швачка), Ярига О., Матвєєва Н. (покоївка). 

До складу журі були запрошені: Питомець С.М.- начальник відділу активної підтримки безробітних РЦЗ, Чуприна Л.М. – представник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету міської ради, Рець Т.Я. - начальник служби у справах дітей, Скакун М.В. - профконсультант РЦЗ та КарабачС.О.– заступник завідувача районної бібліотеки. Переможцями районного етапу визнано Кубатко Марину та Євдокову Анну, які захищали проект за професією гід-екскурсовод і будуть представляти Голопристанщину на обласному огляді в травні місяці. Дівчата найкраще довели, що ця професія важлива, потрібна і дуже відповідальна. Щороку все більшу кількість закордонних гостей приваблюють наші краєвиди, що сприяє покращенню зовнішньополітичних зв’язків країни. Тож наше майбутнє в наших руках!

Немає коментарів:

Дописати коментар