субота, 26 квітня 2014 р.

Фінальний захід у Нововоронцовському районі


24 квітня поточного року у Нововоронцовській районній державній адміністрації відбувся профорієнтаційний захід: огляд-конкурс презентацій "Професія, яку я обираю". Метою  проведення цього заходу було підведення підсумків ІІ етапу обласного інноваційного проекту із профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», а також розширення знань учнівської молоді про світ професій та спеціальностей, орієнтація на професії, актуальні на ринку праці Херсонської області, запобігання молодіжному безробіттю, формування в учнів мотивації жити та працювати на Херсонщині.
У заході взяли участь 10 учнів загальноосвітніх шкіл № 1 та № 2 - учасників Нововоронцовської команди «ПрофіСтарт», які змагалися за право представляти селище Нововоронцовка на обласному огляді презентацій у місті Херсон.
Оцінювала виступи команд Рада у складі: заступника голови районної державної адміністрації Н.Ю.Литовченко, директора районного центру зайнятості Н.І. Терно, начальника відділу освіти, молоді та спорту Нововоронцовської РДА Т.М. Фоменко, директора КЗ «Нововоронцовська ЦРБ» В.В. Зайченко та  в.о. редактора районної  газети «Вісті» І.В. Кошарської.
Переможцями конкурсу були визнані – учні 9-А класу загальноосвітньої школи №1 Вікторія Бриж та Ілля Ломакін, які презентували професію «тренер» та будуть представляти Нововоронцовщину на обласному огляді презентацій у місті Херсон.

Немає коментарів:

Дописати коментар