пʼятниця, 25 квітня 2014 р.

Вийшли на фінішну пряму...

Другий рік клопіткої роботи у обласному інноваційному проекті з профорієнтації шкільної молоді «ПрофіСтарт:юні обирають майбутнє» вийшов на фінішну пряму.Учасники скадовської команди протягом року досліджували ринок праці, збирали різноманітну інформацію про найпопулярніші професії нашого району. Дуже багато роботи було зроблено. Діти вчились писати нариси, створювати професіограми, розробляти рекламну продукцію, брати інтерв'ю  та  створювати майже професійні відеоролики. Результатом їх досліджень стали відеопрезентації та промоції найпопулярніших  професій - кухаря, вчителя, юриста, перукаря, лікаря. 


А 23 квітня у Скадовському центрі зайнятості  команда  «Веселкова республіка» презентувала свою роботу   у формі "ПромоБуму" - "Професія, яку я обираю".

Індивідуальні  роботи були дуже цікаві та різноманітні, тому й обрати  достойну  журі було не легко. Але після перегляду та обговорень  дійшли висновку, що найкраще  та найкреативніше  була  представлена  професія лікаря Горошко Іриною та Тоцькою Ерікою.  Всі  учасники отримали заохочувальні призи за активну участь у проекті.


Вітаємо переможців та бажаємо успіхів та перемоги в обласному етапі проекту.   

Немає коментарів:

Опублікувати коментар