четвер, 1 травня 2014 р.

Звітує Чаплинська команда "Тавричата"

Ось і відбулася фінальна частина ІІ етапу обласного проекту "ПрофіСтарт" у Чаплинському районі.
Учасники команди "Тавричата" пройшли довгий шлях до фіналу, насиченого яскравими подіями, зустрічами з професіоналами. Завдяки цьому вони зібрали багато цікавого матеріалу, який і представили під час своїх виступів. А оцінювало їхні надбання висококваліфіковане журі у складі: Богачової Вікторії Володимирівни - директора районного центру зайнятості; Бугайової Лідії Павлівни - завідуючої районною бібліотекою для дітей; Шаповалової Мирослави Анатоліївни - психолога КУ "Чпалинський районний методичний кабінет"; Чухало Ірини Василівни - головного спеціаліста з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Чпалинської РДА та Ляшенко Алли Павлівни - соціального педагога Чаплинського професійного аграрного ліцею.


Учасники команди поділилися на 5 пар і кожна з них  достойно представила обрану професію. Першими виступали Мальченко Наталія і Манюра Анастасія, які презентували професію медичної сестри. Дівчатка дуже цікаво представили її у формі пазлів. 


Про не менш складну і загадкову професію бухгалтера розповіли Фоменко Юлія та Гірман Катерина. У кінці виступу вони склали, на їх погляд, картину справжнього бухгалтера.


 
Камчатова Катерина та Савченко Максим розкрили глядачам таємниці професії "Водій". Пара переконала, що ця професія не така й легка, як здається на перший погляд, а ще  вона дуже необхідна для нашого сучасного суспільства.

"Праця агронома - як робота художника..." - такими словами розпочали свій виступ Булюк Христина та Шарікова Олександра, які захищали професію агронома. 


А завершальним був виступ Стельмаха Владислава та Іващенко Анастасії. Вони у віршованій формі представили "родзинки" професії "Тракторист".Виступ цієї пари був яскравим і змістовним і члени журі одноголосно обрали їх переможцями. Всіх учасників було нагороджено подяками та пам'ятними сувенірами від центру зайнятості. Тож побажаємо нашим переможцям достойно представити Чаплинську команду на обласному конкурсі!


Немає коментарів:

Опублікувати коментар