четвер, 8 травня 2014 р.

Цюрупинщина визначила кращих у команді!

Готуючись до фінальної частини 2 етапу обласного інноваційного проекту «Профістарт: юні обирають майбутнє»,  команда «ПрофіОлешки» звітувала про роботу у цьому етапі перед своїми однолітками, організаторами проекту та членами журі. Захід проходив у Цюрупинському Центрі культури та дозвілля. 


Дев’ятикласники Цюрупинської гімназії представили свій доробок за навчальний рік. Захищаючи «ПрофіФайли», учні намагалися як найширше розповісти про виконання поставлених завдань. Це і складання професіограм, написання нарисів, професіографічні екскурсії, відеоінтерв’ю, створення рекламних роликів та буклетів, тощо. 

Оцінювали виступи проектантів: заступник голови РДА з питань гуманітарної політики Ткаченко С.В.,  директор районного центру зайнятості Таранова В.П., спеціаліст відділу освіти Канівець Л.Б., завідуюча районної бібліотеки для дітей Ямпольська Л. І., журналіст районної газети «Вісник Олешшя» Полуфакін А.О.


Першими презентували професію Лопато Крістіна та Філіпова Катерина. Вони обрали для вивчення професію швачки і запросили присутніх на передачу «Моя профешн», передувала виступу соціальна реклама цієї професії.


Єрмаков Михайло та Комогорцев Станіслав представили репортаж із слюсарної майстерні, рекламуючи професію слюсаря з ремонту автомобілів.


Садонова Анастасія та Грабко Аліна, які вивчали професію програміста, розповіли і показали те, як змінився наш світ завдяки новітнім технологіям.


Хто в лісі господар? На це запитання дали відповідь Рудницька Ольга та Перванчук Анастасія. У цьому проекті дівчата вивчали професію лісничого.Останніми презентували вивчену професію Будак Каріна та Білас Надія. Свою промоцію дівчата назвали «Сільське життя разом з майбутніми фермерами». Вони з великим задоволенням вивчали різноманітну інформацію про  професію. Для того, щоб взяти інтерв’ю у представників професії, Каріна та Надя побували у фермерському господарстві, де отримали  неабияке задоволення від сільських краєвидів та знайомства з фермерами. У своїй презентації проектантки досить переконливо розповіли про переваги життя представників цієї професії. І, як результат, вибороли перемогу та право представляти свою професію у другому обласному етапі проекту.Піднімали дух змагання та створювали гарний настрій у залі вокалісти студії «Мелодія» Центру культури та дозвілля під керівництвом Катерини Ірхіної.

А нагороди отримали усі учасники команди "ПрофіОлешки", адже всі вони плідно попрацювали у ІІ етапі проекту.
Завідуюча Цюрупинської районної бібліотеки для дітей Л.І. Ямпольська

Немає коментарів:

Опублікувати коментар