четвер, 25 грудня 2014 р.

НОВИЙ «ПРОФІСТАРТІВСЬКИЙ» РІК У ЦЮРУПИНСЬКУ РОЗПОЧАВСЯ!

Напередодні Нового року у Цюрупинській районній бібліотеці для дітей зібралися разом члени команди «ПрофіОлешки» та координатори проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє», щоб обговорити план реалізації третього, останнього, етапу проекту з профорієнтації молоді.Відкрила зустріч завідуюча дитячою бібліотекою  Ямпольська Л.І., яка розповіла про те, чим займалася команда у попередні два роки, бо склад учасників «ПрофіОлешок» змінився, оскільки четверо учнів пішли зі школи в інші навчальні заклади, а натомість прийшли нові учасники.


Зробивши акценти на завданнях 2014 -2015 р.р., Любов Іванівна побажала команді успіхів у створенні «Карти професій Цюрупинського району».


З вітальними словами до учнів звернулися спеціаліст районного центру зайнятості Галадим Л.В. та завуч Цюрупинської гімназії Сергеєва Т.П.


Зустріч продовжилася навчанням. Адміністратор сайта Цюрупинської гімназії Федоров В. В., розповів проектантам про можливості блогерів та адміністраторів сайтів, зробивши аналіз сайту гімназії.


Нові учасники проекту отримали завдання приєднатися до групи учасників в мережі «ВКонтакті». А спільним завданням для всієї команди стало запрошення до цієї групи якомога більше друзів.


Приємним сюрпризом для всіх присутніх була поява Діда Мороза та Снігуроньки, які прийшли привітати всіх присутніх із наступаючим роком Кози.


і побажати успіхів, вдалого професійного вибору, здоров’я та виконання найзаповітніших мрій. А мрія зараз у всіх одна –щоб був мир на Україні!
Завідуюча

Цюрупинської районної бібліотеки для дітей Л.І. Ямпольська

Немає коментарів:

Дописати коментар