пʼятниця, 20 лютого 2015 р.

«Моя професія - моє майбутнє»

Під таким гаслом проходив тиждень обласної естафети «Промоція професій» у Високопільському районі з 16.02 по 22.02.2015 року


I день

З початком нового 2014/2015 навчального року продовжується робота над проектом III етапу «Профістарт». Учасники команди працювали над створенням свого Блогу для залучення однолітків до ознайомлення з різними професіями через соціальні мережі «ВКонтакті»

З командою "Профістарт" проведено тренінг по створенню реклами, як потрібно просувати свою продукцію, щоб на неї був попит. Інформацію про продукт реклами для споживача потрібно рекламувати яскраво та виразно. Найкраще презентували свої професії Малін Людмила та Павлович Тетяна.


Ірина Гречана та Ольга Влад відвідали підшефний дитячий садочок, дітлахи з радістю їх зустріли та із задоволенням виконали фізичні вправи у вигляді гри.


II день

Під час тижня естафети «Промоція професій» проведено акцію «Професія моєї мрії» для учнів 9-11класів, в якій взяли участь учасники команди - знайомили своїх товаришів з обраними професіями.Демонстрували учням школи свою рекламну продукцію – постери, буклети, листівки.


В школі пройшов день ЦО. Активну участь взяли учасники команди Сорокотяга Євген та Прокопчук Костянтин.

Вибір професії свідомий та відповідальний крок. Адже це все не так просто, як здається – це свідомий вибір на все життя. Учні випускали стінгазети, розповсюджували буклети своїх професій .


III день

Бібліотекарем школи Складенко Т.Є. разом з учасниками проекту проведено бібліотечний захід «Твоя професія – твоє майбутнє», на якому вона розповіла які професії найнеобхідніші для сільської місцевості.


Учасники проекту Ставицький Ярослав та Овчарук Станіслав були в гостях у лікаря – анестазіолога.IV день

Шкільний психолог Чиж М.В. провела цікавий психолого-педагогічний тренінг «Вибір професії». Вона запропонувала учасникам проекту розподілити професії по групах:

- які приваблюють чи цікавлять;

- відповідають здібностям та талантам;

- професії, на які існує попит.


Сьогодні Яковлєва Діана та Місюра Анастасія відвідали перукарню «Стиль», де вчились робити сучасні зачіски.V день

Для кожної людини найважливішім є вибір професії. Були проведені бесіди про світ професій, які більш притаманні для жителів сільської місцевості та актуальні на ринку праці. Учасники команди обговорювали спільно з спеціалістами ЦЗ, вчителями, бібліотекарем бібліотечні уроки, години спілкування на тему: «Моя професія – моє майбутнє». Запрошували спеціалістів з певних професій: лікаря, вихователя, пожежника, стиліста-перукаря музиканта. В школі пройшов вечір зустріч з випускниками минулих літ,на якому виступили талановиті діти нашої школи серед них була учасниця нашої команди Павлович Тетяна, яка яскраво продемострувала свої вокальні здібності.Команда відвідала музичну школу. Недавні її випускники Калінка Артем та Павлович Тетяна провели для своїх товаришів екскурсію по музичній школі.

Немає коментарів:

Дописати коментар