пʼятниця, 27 березня 2015 р.

Працюй на рідній землі

Яку професію обрати – найважливіші питання, які сьогодні ставить перед собою учнівська молодь. І, звичайно, тут важко обійтися без допомоги.

Учасники Каховської команди «Зірки Таврії» серйозно та відповідально віднеслися до реалізації ІІІ етапу проекту «ПрофіСтарт» - обласної естафети «Промоція професій». Свій промотиждень вони проводили під гаслом
«Працюй на рідній землі».

Для промоцій обрали найпопулярніші та найперспективніші професії Каховського району на сьогоднішній день: агроном,закрійник,зубний технік,інспектор міліції,кондитер.

Команда працювали над створенням блогу, наповненням матеріалами
пост сторінки «Карта професій Каховського району», залучали своїх однолітків до групи проекту «ПрофіСтарт» в соціальній мережі «ВКонтакте».

Учасниками команди оформлена та презентована, в стінах загальноосвітньої школи №1,стіннівка «Працюй на рідній землі». На її сторінці діти розмістили відомості про Каховський район, заклики про престиж праці на землях Каховщини та короткі відомості про Топ-5 професій, які вони досліджували.Під час тижня естафети «Промоція професій» у ЗОШ №1, з учнями 11 класів проведена година профорієнтації «Правильний вибір професії – важливий крок у житті»,яку підготували та провели учасники команди «Зірки Таврії».

Основний акцент вони зробили на популяризацію професій, які потрібні в Каховському районі. Їхньою метою була допомога своїм ровесникам у виборі майбутньої професії; ознайомлення учнів з професіями які вони досліджували протягом 2- х етапів проекту, надання інформації про навчальні заклади, в яких можна отримати ці професії.Кожен учасник заходу отримав брошуру «ПрофіСтарт» - майбутнім профі!», до якої ввійшли і матеріали створені учасниками Каховської команди.День інформації «Професії, які потрібні в районі» було проведено в СЗОШ №2.
Для промоції професій у нагоді стали рекламні буклети, постери, художні нариси про професії,професіограми. Учасників приємно вразив той факт, що під час спілкування з’ясувалось, що більшість дітей готові обрати робітничі професії і мають бажання залишитися працювати у рідному регіоні.


Дитяча бібліотека під час весняних канікул перетворилася на Салон професій «Пропонуємо професію».
Біля створених профі - куточків по окремих професіях, розгорнулася ціла піар- компанія, де кожен учасник команди мав змогу поділитися знаннями про вивчену професію,зробити огляд літератури,яка є у фонді бібліотеки, продемонструвати матеріали зібрані під час проекту.
Відвідувачі мали змогу ознайомитись з професіями: агронома,закрійника,зубноготехніка,інспектора міліції,кондитера,
отримати буклети,флаєри, консультації учасників і охоче поспілкувалися з ними.

Почесною професією на землі – агроном, вважають Тур Михайло та Перетягін Данило.

Асауленко Ірина та Мальцева Каріна проводячи промоакцію,звертали увагу дітей на те,що закрійник – це талановиті руки і витончений дух.


Красиві,здорові зуби – мрія кожної людини,так розпочинали рекламу професії зубного техніка Варава Олександра та Воропаєв Олексій. 
Проводячи промоцію професії інспектор міліції Наздрачов Данило та Попова Галина наголошували - «Бути міліціонером дуже відповідально»
Токолова Тамара та Нагула Тетяна із задоволенням рекламували «найсмачнішу професію у світі» - кондитер


Захід викликав не лише живий інтерес у присутніх, але й був надзвичайно корисним, бо вибір майбутньої професії є одним з найважливіших кроків у житті молодої людини, який значною мірою визначає її долю.


В дитячій бібліотеці з початку проекту організована інформаційна профівиставка «ПрофіСтарт:обери майбутнє», яка постійно оновлюється,з матеріалами якої ознайомлюються як учасники проекту,так і відвідувачі бібліотеки.
Сподіваємось, що промотиждень залишив приємні враження в учасників та допоможе молоді,вступаючи в самостійне життя,визначитися з вибором професії.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар