пʼятниця, 3 квітня 2015 р.

Твоє майбутнє в один клік: приєднуйся та обирай!

Вдало та продуктивно пройшов PR-тиждень Голопристанської команди “Профіgirl”.
Розпочалася робота з виготовлення наочності та комплектів друкованої продукції для PR-акції. Дівчата укомплектували папки з профорієнтації для випускних класів міських шкіл. Промоакції “ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє” відбулися під девізом “Приєднайся, дізнайся та обери!”. Агітаційна діяльність команди “Профіgirl“ включала в себе розповідь про проект та його особливості, розповсюдження друкованої продукції та рекламу спільного блогу і створеної командою сторінки “ВКонтакті”.
За допомогою слайд-презентацій для 9-х класів ЗОШ№3 дівчата продемонстрували свої доробки, розкрили нюанси проекту, обраних ТОП-5 професій, ознайомили з матеріалами.

У актовому залі ЗОШ№1 учні 9-а та 9-б класів мали можливість познайомитися з відеоінтерв’ю, які було відзнято учасниками команди у процесі дослідження професій. Випускники також отримали папку з профорієнтаційними матеріалами, які стануть у нагоді при виборі професії. Усі присутні були запрошені вступити в групу “ВКонтакті” та відвідати сторінки блогу “ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє”.


Зустріч з 11-класниками ЗОШ№3 розпочалася з тестування “Вплив нумерології на вибір професії”, який зацікавив і настроїв на роботу усіх присутніх. Тож, інформацією стосовно 3-річної роботи команди «Профіgirl» зацікавилися і хлопці, і дівчата, і присутні викладачі. Сподіваємося, що екскурс на ринок сучасної праці допоможе випускникам зробити правильний вибір у безмежному світі професій.

Завершила PR-тиждень «Акція 10+», під час якої учасниці команди «Профіgirl» роздавали друковану продукцію та рекламні буклети, запрошували приєднатися  усіх бажаючих до групи «ВКонтакті» та відвідати блог проекту «ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє».Немає коментарів:

Дописати коментар