вівторок, 21 квітня 2015 р.

 "Дерево саморозвитку" 
для фіналу проекту.

      Наближається великий фінал обласного проекту "Профістарт:юні обирають майбутнє". Напередодні цього відповідального моменту молодь підбиває підсумки своєї трирічної роботи. 17  квітня до міської бібліотеки для дітей м. Нова Каховка прийшли учасники команди "Нове покоління" та їх молодші ровесники - учні 8-го класу НВК № 4.


    Учасники команди разом із бібліотекарем Жадановою Наталією Валентинівною проаналізували результати тестування, яке вони проходили на 1-му етапі. щоб визначити "Яка професія тобі підходить?", розібрали  на "запчастинки" основні фактори вибору майбутньої професії на які наголошував спеціаліст  ЦЗ в кінці 1-го етапу; познайомилися із результатами анкетування 2-го етапу "Правильний вибір професії - важливий крок у житті" та "Які можливості відкриє перед тобою обрана професія", проведеними працівниками МБ для дітей. Тож, базуючись на результатах пройденого, дітям було запропоновано заповнити власне "дерево саморозвитку".
       Учасники проекту, які в команді ще з 1-го етапу, розмістили на своєму дереві власні досягнення за весь пройдений шлях, додавши ще ті якості та чесноти, які допоможуть здобути омріяну професію та стати успішними у житті. У тих членів команди, що приєдналися на 3-му етапі, власних досягнень стало вдвічі менше, але і тренінги, і майстер-класи вони вже проходили.  Пройшли також випробування промо-тижнем. Вказали новачки і ті якості, які допоможуть і їм в майбутньому обрати професію до душі.   Після роботи над "деревом саморозвитку" досвідчені члени профікоманди дали власний майстер-клас, допомігши учням команди 10+ приєднатися до мережі учасників  проекту у Контакті.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар