середа, 22 квітня 2015 р.

"ПрофіСтарт" - потужний імпульс для подальших змін в житті.

Обласний інноваційний профорієнтаційний проект "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє" став справжнім ІНТЕНСИВом для учасників проекту. Він дав можливість старшокласникам вийти за рамки свого звичайного життя і отримати потужний імпульс для подальших змін в житті. Профістартівці вирвалися зі звичного кола - школа, побут, друзі і побачили світ по іншому: почали відчувати себе, свої справжні бажання, цілі і зробили крок назустріч своїй мрії!
На завершальному етапі поекту «Профістарт: юні обирають майбутнє» учні Комишанської ЗОШ № 26 взяли участь у заході, який допоміг підвести підсумки роботи, зробленої за роки проекту.


Працівником Херсонського міського центру зайнятості було запропоновано створити «дерево саморозвитку», яке б втілювало собою увесь процес дослідження обраних професій.
Арт-метод дуже сподобався учням, вони ретельно вимальовували кожну частину свого дерева, що можна побачити в представлених фото.
Учні відповіли для себе на наступні питання:
- Чим Вас привабила досліджувана професія?
- Чи є у Вашому оточенні людина, яка вплинула на зацікавленість даною професією?
- Чи знаєте в яких організаціях та підприємствах міста Ви зможете працювати за обраною професією?
- Яких результатів, висот, Ви хотіли б досягти, працюючи за обраною професією?
- Чи вплинув проект «Профістарт: юні обирають майбутнє» на вибір учбового закладу, на вибір професійного шляху?

Після завершення малюнку кожен з учасників мав змогу детально розповісти про свої почуття, думки щодо участі у проекті. Також, при створенні малюнку, учні використовували різні кольори і наприкінці заходу мали змогу почути психологічну характеристику обраних кольорів. Це було дуже цікаво для учасників.


Психологічна характеристика дала змогу більш глибоко зрозуміти своє ставлення до професії, а весь захід допоміг відчути масштаб проробленої роботи у проекті.

Немає коментарів:

Дописати коментар