середа, 8 квітня 2015 р.

Сіяч розумного, доброго і вічного!

Про нього кажуть - «сіяч розумного, доброго і вічного». Кожен з нас пам'ятає свого першого вчителя - керівника початкових класівдоброзичливого, дружелюбного, до котрого відносилися як до мами.

                              
     Про цю  нелегку, але дуже цікаву і таку потрібну професію розповіли другокласникам  дівчатка - профістартівці Світлана Морозова і 
Ирина Побережник.

                                  

Безумовно, спеціаліст цього профілю, вчитель молодших класів,  відіграє важливу роль у формуванні особистості кожного учня.

                    
   
Він - педагог, вихователь, психолог, музичний керівник в одній особі. Це - людина, яка першою зустрічає першокласників у школі, допомагає їм адаптуватися серед однолітків і влитися у процес навчання.

                      

  Під час профорієнтаційного  заходу восьмикласники відгадували загадки, згадували прислів’я  та народну мудрість про  школу та вчителів, переглядали відеоматеріали. Грали в пізнавальні ігри та виступали самі у ролі вчителів перед другокласниками. А на останок зустрічі - склали ребус і  відзначили, що професія вчителя молодших класів є самою гуманною, творчою і найнеобхіднішою професією на землі, бо  саме вона  є фундаментом усім іншим професіям у світі!


Немає коментарів:

Опублікувати коментар