понеділок, 27 квітня 2015 р.

Підготовка до промотижня Великолепетиської команди "Профі-промінь"

          
  Протягом ІІІ етапу проекту «ПрофіСтарт» учасники Великолепетиської команди „Профі-Промінь” дуже завзято готувались і набували умінь і навичок, необхідних для проведення PR – акцій». Для учасників було проведено ряд заходів, тренінгів та екскурсій.
   Першу зустріч з дітьми провела провідний методист Районного будинку культури – Наталя Дмитренко,яка розповіла учасникам про правила подедінки перед великою аудиторією, продемонструвала декілька вправ на дикцію та прийоми спілкування з людьми.
   Наступна зустріч профістартовців проходила в редакції районної суспільно-політичної газети „Таврійські вісті”. Головний редактор газети – Світлана Павліченко, повідала дітям про всі секрети рекламної справи та рекламної продукції, а також про використання різних засобів, методів та форм впливу на людей.


  Останню зустріч для команди підготували працівники Районної дитячої та Центральної районної бібліотек. Бібліотекарі розповідали профістартівцям про важливіть вибору майбутньої професії, рекламні акції, про план промотижня. Також бібліотекар Районної дитячої бібліотеки – Тетяна Хребтова онлайн продемонструвала учасникам блог „Профістарту” та групу проекту «ПрофіСтарт» в соціальній мережі «ВКонтакте».
Немає коментарів:

Дописати коментар

Примітка: лише член цього блогу може опублікувати коментар.